Технологія очищення крові

 

ЛІКУВАЛЬНИЙ ПЛАЗМАФЕРЕЗ

 

Мембранний плазмаферез – метод еферентної терапії, який застосовується при лікуванні та профілактиці понад 100 захворювань, для стимуляції імунітету та збільшення тривалості життя.

 

 

 

Центр очищення крові "Еввіва" успішно використовує цей метод у своїй практиці з 2004 року. За цей час нашими лікарями проведено понад 8000 процедур.

 

Апаратний мембранний плазмаферез – це процедура очищення крові шляхом видалення з неї рідкої частини – плазми з патологічними речовинами, що містяться в ній. Ця сучасна методика дозволяє підвищити ефективність традиційних методів лікування та служить чудовим методом профілактики багатьох захворювань.

Апаратний мембранний плазмаферез дозволяє видалити плазму з усіма патологічними продуктами та, що дуже важливо, зберегти формені елементи крові (клітинну масу). Це вигідно відрізняє його від інших видів плазмаферезу.

 

Як відбувається процедура очищення крові методом апаратного мембранного плазмаферезу:


У ліктьову вену вводять одну голку, якою здійснюється забір крові. Далі відбувається власне очищення: кров прокачується через мембранний плазмофільтр, плазма з патологічними продуктами відфільтровується та видаляється, а чиста клітинна маса крові (тромбоцити, еритроцити тощо) повертається у кров'яне русло. Протягом доби організм виробляє нову чисту плазму, стимулюючи активність імунної системи.

 

 

 

Плазмаферез служить, зазвичай, ефективної профілактичної мірою чи частиною комплексу лікувальних процедур. Список протипоказань до плазмаферезу невеликий. Це проблеми зі згортанням крові, тяжкі мозкові та психічні порушення, а також загострення хронічних захворювань.

 

 

Поряд із плазмаферезом, у нашому центрі проводиться лазерне (ВЛОК) та ультрафіолетове опромінення крові (УФО). Лазерне опромінення крові - це лікування, засноване на дії лазерного променя. Така терапія застосовується для покращення кровообігу, прискорення процесів регенерації та підвищення імунітету. Процедура УФО передбачає переливання хворому його крові, що пройшла обробку ультрафіолетом. УФО призначається з метою покращення якості крові та стимулювання бактерицидного ефекту.

 

 

 

Плазмаферез рекомендується при:

 

 

Ефекти плазмаферезу:

 

1. Алергічні захворювання: бронхіальна астма, атопічний дерматит, алергічний риніт, поліноз, кропив'янка

 

2. Захворювання щитовидної залози: аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз, екзофтальм, тиреотоксикоз.

 

3. Атеросклероз, геморагічний васкуліт, ішемічна хвороба серця.

 

4. Цукровому діабеті.

 

5. Гінекологічні захворювання: токсикози при вагітності, невиношування вагітності, безпліддя, резус-конфлікти, клімактеричні розлади.

 

6. Алкоголізм, наркоманія, токсикоманія.

 

7. У косметології: лікування акне, уповільнення процесу старіння.

· зниження токсичної дії на печінку, нирки та інші органи;

 

· створення запасу міцності в органах детоксикації на тривалий час; підвищення опірності організму до зовнішніх впливів;

 

· скорочення часу непрацездатності хворих; прискорення процесу одужання;

 

· нормалізація обмінних процесів;

 

· оновлення та омолодження організму;

 

· позбавлення багатьох проблем зі здоров'ям без використання медикаментів;

 

· збільшення тривалості життя.

 

НАШІ ОБОВ'ЯЗКИ

 

Для кожної процедури використовуються виключно одноразові стерильні інструменти та витратні матеріали (плазмофільтри, магістралі та ін.).

 

Весь процес здійснюється під наглядом лікаря, який уважно стежить за станом пацієнта та за правильним дотриманням технології.

 

Процедура абсолютно безболісна, відчуття комфортні. Пацієнт просто відпочиває у зручному кріслі, читає, дивиться телевізор, спілкується телефоном або навіть спить.

 

 

Запорука безпеки

 

Основою плазмафільтрів "Роса", що використовуються в МЦ "Еввіва", є трекова мембрана. Виробництво трекових мембран відрізняється підвищеною стерильністю. Вся робота проводиться в приміщенні, повністю ізольованому від проникнення зовнішнього повітря та зваженого у ньому пилу. Спеціальні фільтри очищають повітря у робочій зоні 20 разів протягом однієї години.

 

 

До виробництва трекових мембран і плазмофільтрів «Роса» допускаються лише здорові люди.