Алергологія

 

Алергологія (алергія + грец. logos - вчення) - розділ імунології та клінічної медицини, що вивчає алергічні та псевдоалергічні реакції та захворювання, їх етіологію, патогенез, клініку та розробляє методи їх діагностики, лікування та профілактики.

 

Алерголог – це лікар, спеціалізацією якого є діагностика, лікування та профілактика алергічних реакцій та станів, спричинених різними порушеннями імунної системи. Лікар-алерголог – одна з найбільш затребуваних нині лікарських спеціальностей. Причина – різке масове зростання захворюваності на алергію, обумовлену різними факторами.

 

Алергія – збірна назва алергічних реакцій на різні подразники (алергени): цвітіння рослин, хімічні препарати (в т.ч. харчові добавки, барвники, консерванти, покращувачі смаку, тобто все те, без чого, на жаль, нині неможливо уявити харчову промисловість), пил і т.д.

 

 

Лікування алергії не можна ігнорувати або відкладати: швидкість та масштаб алергічної реакції часто бувають такі, що йдеться про загрозу життю (при набряку гортані, наприклад, рахунок йде на хвилини). Навіть найслабкіші алергічні прояви дуже небезпечні, оскільки успішно мімікірують під інші захворювання. Підсумок - безуспішне (іноді багаторічне) лікування плюс втрачений для лікування алергії час.

 

У медичному центрі «Еввіва» прийом ведуть висококваліфіковані лікарі-алергологи, які мають великий та успішний досвід лікування хворих на алергію, постійно вдосконалюють свої знання та обмінюються досвідом у кращих клініках світу.

 

З якими симптомами необхідно звертатися до алерголога МЦ «Еввіва»:

 

набряки, почервоніння, лущення та висипання на шкірі, що супроводжуються свербінням

 

постійний свербіж у носі, чхання

 

почервоніння склер, печіння в очах, сльозогінність

 

утруднене дихання, задишка

 

кашель при фізичному навантаженні або при виході із теплого приміщення на вулицю.

 

При яких алергічних захворюваннях ми надаємо допомогу:

 

алергічний риніт та кон'юнктивіт;

 

поліноз;

 

бронхіальна астма;

 

алергічний дерматит;

 

кропив'янка та набряк Квінке;

 

екзогенний бронхіолоальвеоліт;

 

сироваткова хвороба;

 

алергічний контактний дерматит;

 

харчова або лікарська алергія.

  

Алергія самолікування не терпить, тому спроби впоратися з нею самостійно можуть призвести до плачевних результатів. Оскільки існують різні форми алергії, симптоми хвороби можуть проявлятися по-різному, і поставити правильний діагноз зможе лише кваліфікований спеціаліст.

 

 

ВАЖЛИВО! Не шукайте на просторах інтернет-онлайн-консультації алерголога! Просто запишіться на прийом до алерголога-імунолога МЦ «Еввіва» - (057) 700-33-03 цілодобово!