КРОК. Запис на консультацію

 

Зателефонуйте до нашого сall-сентеr за телефоном: (057) 700-33-03 або заповніть форму на сайті. Оператори сall-сентеr дадуть відповідь на всі питання, що стосуються організації лікування. Вони Вас вислухають, проконсультують, підберуть необхідного спеціаліста та запропонують вибрати зручний для Вас час візиту на першу консультацію.

 

 

 

КРОК. Підготуйтеся на прийом до лікаря

 

Якщо Ви вже маєте медичні висновки, візьміть їх із собою на консультацію до нашого лікаря. Також Ви можете показати лікареві результати діагностичних досліджень (не застарілі), проведених в інших клініках. Якщо раніше Ви не обстежилися, всі необхідні дослідження Вам призначить наш спеціаліст, і Ви можете їх провести у МЦ «Еввіва», не виходячи за межі будівлі. Результати аналізів допоможуть лікарю точно та швидко поставити діагноз та запропонувати ефективний метод лікування. 

 

 

 

КРОК. Оплата

 

Кожен пацієнт клініки потребує індивідуального підходу до свого здоров'я. Тому вартість кожної програми може бути диференційованою. Ціна послуг зазвичай складається з вартості консультацій, діагностики, процедур та досліджень. Оплату можна зробити в реєстратурі як готівковим, так і безготівковим способом. Оплату також можна здійснити на сайті.

 

 

 

КРОК. Перша консультація

 

Цього дня Ви познайомитеся з клінікою «Еввіва» та вашим лікарем. Вас зустрінуть чергові адміністратори, вони допоможуть вам зорієнтуватися у медичному центрі та супроводжують лікаря. Ваш лікар вислухає вас, розпитає про попередній досвід лікування, призначить необхідну діагностику. Перша консультація триває трохи більше 40 хвилин. Якщо додаткове обстеження не потребує, лікар вже під час першої консультації поставить діагноз і обговорить з вами методи лікування.

 

 

 

КРОК. Діагностика та лікування

 

Діагностична база МЦ «Еввіва» зосереджена у стінах однієї будівлі. Компактне розташування всіх кабінетів дозволяє оперативно та якісно провести всі необхідні діагностичні заходи. Сучасний комп'ютерний рентген, УЗД, відеоендоскопічне обладнання, власна лабораторія, досвід та висока кваліфікація наших лікарів дозволяють точно поставити діагноз та призначити найефективніше лікування. Протягом усього курсу лікування ваш лікар курируватиме процес, спостерігатиме за динамікою Вашого одужання.

 

 

 

КРОК. Профілактичні огляди

 

Фахівці медичного центру «Еввіва» рекомендують проходити профілактичні огляди не рідше ніж 1 раз на півріччя. Профілактичні візити до лікаря дозволяють своєчасно виявляти захворювання на початковій стадії та запобігати їх розвитку.

 

 

Будьте здорові, щасливі та пам'ятайте: медичний центр «Еввіва» - Ваш надійний супутник на шляху до здоров'я!