Одне з головних правил отоларингологів МЦ "Еввіва" - виявлення причини лор-захворювання та усунення його клінічних проявів. Фахівці нашого центру використовують сучасні, найбільш інформативні методи діагностування хвороб вуха, горла та носа.

 

Лабораторні дослідження.

 

 Ендоскопічне дослідження лор-органів (відеоендоскопія).

 

 Конусно-променева комп'ютерна томографія (КЛКТ).

 

 Комп'ютерна рентгенографія.

 

 Функціональна діагностика.

 

Перевагою діагностики лор – захворювань у МЦ «Еввіва» є те, що дослідження проводяться безпосередньо в нашому медичному центрі, у стінах однієї будівлі. Це особливо важливо для пацієнтів з гострою формою лор-захворювання, при поганому самопочутті. Крім цього, обстеження в одному місці зручно та суттєво економить час.

 

Які методи лікування використовують отоларингологи МЦ «Еввіва»

 

Лікарі – оториноларингологи МЦ «Еввіва» застосовують як консервативні, і оперативні методи лікування. Індивідуально розроблена терапевтична схема дозволяє швидко та ефективно не лише ліквідувати всі клінічні прояви хвороби, а й усунути безпосередню причину її розвитку. Обсяг необхідної допомоги лікар визначає на первинній консультації. Наші фахівці практикують комплексний підхід, при якому медикаментозне та хірургічне лікування може бути доповнено, наприклад, фізіотерапевтичним лікуванням та іншими ефективними методами. Так, після усунення гострого процесу вам можуть призначити консервативне лікування із застосуванням кріотехнологій (кріотерапія), лазерних технологій та ефективних фізіопроцедур.

 

Медикаментозна терапія.

 

 Кріотерапія.

 

 Лазерна та радіохвильова хірургія.

 

 Ендоскопічні операції на обладнанні експерт-класу.

 

 Сучасні безпункційні методи лікування синуситів, гайморитів, фронтитів, етмоїдитів.

 

 Еферентна терапія.

 

 Фізіотерапія.

 

 Фітотерапія.

 

ЛОР-операції у МЦ «Еввіва»

 

У МЦ «Еввіва» успішно проводиться хірургічне лікування лор-органів, зокрема, за технологією «Хірургія 1 дня». Це щадні операції із застосуванням сучасного ендоскопічного обладнання, лазера, кріозонду та інших сучасних методів.

 

Наші висококваліфіковані фахівці проводять хірургічне лікування будь-якого ступеня складності, включаючи реконструктивні та відновлювальні операції. Ми – єдина приватна медустанова у Харкові, де проводяться унікальні малотравматичні ендоскопічні операції при такому складному захворюванні, як одонтогенний гайморит.

 

За допомогою малоінвазивної хірургічної ендоскопії наші хірурги успішно відновлюють функції, анатомію та естетику лор-органів, повертаючи людину до нормального повноцінного життя.

 

VIP ЛОР-кабінет «Еввіва»

 

Ми дбаємо про здоров'я та комфорт своїх пацієнтів, тому постійно підвищуємо свій лікувально-діагностичний потенціал, створюємо максимально комфортні умови для пацієнтів та ефективної роботи наших фахівців.

 

До ваших послуг ЛОР-комбайн MEDSTAR UE-3000.

 

Це багатофункціональна автоматизована установка не тільки для високоточного діагностування, а й для ефективного повноцінного лікування лор-органів. Використання вбудованих систем підігріву інструментів, розпилення медикаментів робить процедури максимально комфортними, ефективними та безпечними для пацієнта. Вбудована система вакуумної аспірації (відсмоктування) дозволяє безболісно забирати слиз, що накопичився.

 

Високодисперсне розпилення лікарських засобів у дихальні шляхи забезпечує миттєвий лікувальний ефект. Ультрафіолетовий стерилізатор, підігрів інструментів забезпечують високі санітарно-гігієнічні умови для проведення лор-процедур.

 

Лікар проводить обстеження, а комп'ютерна система виводить на екран збільшення зображення того, що відбувається в носі, горлі або вухах. Ви самі можете переконатися в ефективності лікування, тому що огляд за допомогою ендоскопа (спеціальний зонд) проводиться до і після призначеного лікарем лікування. Зображення архівуються в пам'ять комп'ютера, що дає змогу порівнювати зображення у всі періоди лікування.

 

У VIP ЛОР-кабінеті прийом ведуть висококваліфіковані досвідчені отоларингологи, професори, кандидати медичних наук.

 

Ми раді, що можемо запропонувати Вам передові технології в діагностиці та лікуванні лор-захворювань!