ЛОР

 

Отоларингологія (від грец. otorhinolaryngologia ot[os] – вухо; rhin[os] ніс; laryng[os] горло; logos вчення.) — напрямок медицини, який спеціалізується на хворобах вуха, горла та носа.

 

 

Оториноларинголог (ЛОР) - це лікар, у сферу діяльності якого входять лікування та профілактика захворювань вуха, горла та носа - органів, що перебувають у тісному фізіологічному зв'язку. Лікар-оториноларинголог допоможе відновити та зберегти нюх, слух, здатність нормально дихати та розмовляти, що дуже важливо і для правильної роботи інших внутрішніх органів та систем.

 

ЛОР захворювання займають майже 60% випадків від усіх звернень пацієнтів. Вони виявляють себе ще у дитячому віці, і за відсутності своєчасного адекватного лікування переходять у хронічну форму, періодично рецидивуючи. У деяких випадках людина стикається з лор – захворюваннями лише у зрілому віці.

 

У МЦ «Еввіва» можна провести комплексну діагностику – лабораторні та відеоендоскопічні дослідження, конусно-променеву комп'ютерну томографію (КЛКТ), консервативне та хірургічне лікування дітей та дорослих з лор – захворюваннями як в амбулаторних умовах, так і в стаціонарі.

 

У нашому центрі консультації та терапію проводять досвідчені фахівці, які ведуть активну медичну та наукову діяльність. Якщо у вас виникла потреба провести комплексне обстеження та отримати професійну консультацію найкращих оториноларингологів Харкова, зверніться до медичного центру «Еввіва».

 

З якими симптомами звертаються до оториноларингологу МЦ «Еввіва»

 

утруднене носове дихання;

 

часті кровотечі з носа;

 

тривалий нежить та кашель;

 

дискомфортні або болючі відчуття в області носа, верхньої щелепи, скронь;

 

поява набряків чола, щік, верхньої губи, повік;

 

виражені болі в області чола та очей, що віддають у потилицю або віскі;

 

збільшення шийних та вушних лімфовузлів;

 

неприємний запах із рота;

 

хропіння;

 

біль чи виділення з вуха;

 

утруднення ковтання, почервоніння горла.

 

Будь-який із цих симптомів — це серйозна нагода звернутися до фахівця. Своєчасне звернення до отоларинголога та оперативно проведене грамотне лікування дозволить уникнути розвитку тяжких ускладнень. Наприклад, часті ангіни негативно позначаються на функціонуванні нирок, суглобів та серця, а простий риніт може швидко спровокувати розвиток важкого отиту чи гаймориту.

 

Важливо!

 

Найчастіша причина менінгіту – це ускладнення захворювань ЛОР-органів! І, насамперед, це неліковані синусити та отити.

 

 Не следует при появлении насморка бежать в ближайшую аптеку и приобретать лекарственные препараты «из рекламы» или по совету соседки! Запишитесь на прием  к лор-специалисту МЦ «Эввива» и получите профессиональную консультацию.

 

Какие лор - заболевания лечит оториноларинголог МЦ «Эввива»

 

 заложенность носа, в том числе хронический вазомоторный ринит

 

 острые и хронические синуситы, гайморит, фронтит

 

 острые и хронические фарингиты (воспаление глотки)

 

 острые  и хронические ларингиты (воспаление гортани)

 

 острый тонзиллит (ангина)

 

 хронический тонзиллит (воспаление миндалин)

 

 трахеит

 

 острые и хронические отиты, снижение слуха

 

 новообразования лор-органов (кисты и полипы придаточных полостей носа)

 

 аденоиды (увеличенная носоглоточная миндалина)

 

 полипы (наросты на слизистой оболочке)

 

 искривление носовой перегородки

 

 новообразования глотки, папилломатоз гортани

 

 новообразования наружного слухового прохода

 

 нарушение голосовой функции и снижение слуха

 

 травмы ЛОР-органов (ушибы и переломы)

 

При лор - патологиях, как и при любых других заболеваниях, необходимы комплексная диагностика и помощь квалифицированного специалиста. Самолечение может быть опасно для здоровья, заболевание в запущенной стадии лечить гораздо сложнее, затратнее и дольше. Будьте внимательны к своему здоровью, обращайтесь в МЦ «Эввива»!